Aanmelden nieuwsbrief

Villa STTROP-021, Saint Tropez, - VAR (83)

STTROP-021
Afstand tot kust: loopafstand
Afstand tot dorp: Saint Tropez, 1,5 km
Afstand tot 2e dorp: Sainte Maxime, 12 km
Afstand tot golf: 8 km
Airco: alle slaapkamers
Internet: Wifi
Huisdieren: neen
Luxe: comfortabel
Minimale verhuur: 1 week
Prijs: €5990 - €5990 p.w.


 
RESERVEREN Voeg toe aan "Mijn Villa's": OK


Comfortabele vrijstaande villa bij Saint Tropez (10 personen) met zwembad

De inrichting van de villa is comfortabel, maar de ligging is luxe: de beroemde stranden van Pampelonne liggen op zo'n 4 km afstand. En bovendien ligt het strand van Bouillabaisse (500 meter) op loopafstand en het centrum van Saint Tropez op 1.500 meter, 10-15 minuten lopen over vrijwel vlak terrein. De villa beschikt over 5 slaapkamers voor 10 personen.
 

Buiten

Nadat u de via de poort het terrein bent opgereden ziet u allereerst aan uw linkerhand de tuin, met daarin o.a. het grote zwembad (12 x 5 meter). Vlakbij het zwembad staat een klein gebouwtje met daarin o.a. een buitendouche en kleedhokjes. Bij het zwembad is een terras met ligstoelen. Rondom dit terras, het zwembad en het huis zelf is een groot grasveld met daarin o.a. een vaste barbecue . Op de 1e verdieping van de villa is, aansluitend aan de keuken en de woonkamer, een groot terras over de gehele lengte van de villa. Precies recht onder dit terras is op de begane grond een groot overdekt terras dat aansluit op enkele van de slaapkamers op de benedenverdieping.
 

Indeling en inrichting

De entree van de villa is op de begane grond aan de korte kant van de villa. U ziet dan allereerst de gang die leidt naar de 3 slaapkamers en 2 badkamers op deze woonlaag. Twee van de drie slaapkamers komen direct uit op het overdekte terras op tuinniveau. 
Bij de entree ziet u gelijk ook de trap die voert naar de 1e verdieping. Hier vindt u de overige 2 van de 5 slaapkamers en de overige 2 van de 4 badkamers. Daarnaast is hier ook de living, annex eetkamer en de keuken. Zowel vanuit de living als vanuit de keuken heeft u direct toegang tot het grote terras waar het heerlijk is om te zonnen of te genieten van de maaltijd, eventueel beschermd tegen de zon door een groot zonnescherm.
Alle slaapkamers in de villa zijn voorzien van airconditioning.
 

Additioneel (zie verder prijs/bijzonderheden)

Periode: zaterdag tot zaterdag
Minimale periode: 1 week (2 weken in hoogseizoen)
Maximaal aantal personen: 10
Huisdieren: nee
 
Schade aan Logies Verblijven: verplichte verzekering bij Europeesche Verzekeringen
    - Dekking schade: vanaf min. Euro 25 tot max. Euro 2500 per verhuurperiode
    - Premie: 1,0% van de huursom
    - Poliskosten: Euro 3,50; Assurantiebelasting: 9,7% over premie + poliskosten
Borg: Euro 1500
Schoonmaak:
    - Eindschoonmaak: Euro 220 (ter plekke betalen)
Bad-, bed- & keukenlinnen:
    - Euro 20 per persoon (ter plekke betalen)
Water & elektra: inclusief