Aanmelden nieuwsbrief

Villa GRIM-029, Grimaud, - VAR (83)

GRIM-029
Afstand tot kust: 1 km
Afstand tot dorp: Sainte Maxime, 4 km
Afstand tot 2e dorp: Saint Tropez, 9 km
Afstand tot golf: 1 km
Airco: 2 slaapkamers boven
Internet: neen
Huisdieren: neen
Luxe: luxe
Minimale verhuur: 1 week
Prijs: €3800 - €7441 p.w.


 
RESERVEREN Voeg toe aan "Mijn Villa's": OK


Luxe vrijstaande villa bij Grimaud / Beauvallon (10-12 personen) met zwembad

Deze villa met verwarmd zwembad ligt op iets meer dan een kilometer van de kust ter hoogte van de 18-holes golfbaan van Beauvallon, tussen Sainte Maxime en Port Grimaud. De villa met 4 slaapkamers waarvan de 2 slaapkamers boven voorzien zijn van airconditioning ligt op een eigen terrein van 4500 m2 en beschikt over een separaat guesthouse met 1 slaapkamer en ook 2 bedden in de living.
Eventueel kunt u op aanvraag en tegen betaling aan de Club Nautique gebruik maken van een aanlegboei voor een boot niet ver van de villa.

Buiten

Het grote bosachtige terrein vormt een mooi decor voor deze villa, die beschikt over een zeer groot verwarmd zwembad van 13 x 6 meter. De villa en het zwembad zijn op het zuid-oosten georiënteerd. Het hardhouten terras van de villa is gedeeltelijk overdekt en heeft een vaste barbecue. Het separate guesthouse ligt ongeveer 20 meter verwijderd van de villa zelf.
 

Indeling en inrichting

Op de begane grond is de zeer ruime woon- annex eetkamer, waaraan aansluitend het overdekte terras buiten is. De keuken is volledig vernieuwd in 2009 en is voorzien voorzien van hoge kwaliteit apparatuur. De villa zelf beschikt over 4 slaapkamers, twee daarvan op de begane grond enkele treden lager dan de woonkamer, en de derde en vierde zijn op de 1ste verdieping die u via een buitentrap bereikt. Deze kamers delen een groot balkon, waarvandaan u, net als vanuit de tuin een prachtig zicht heeft over de baai van Saint Tropez. Deze slaapkamers beschikken over airconditioning. Alle slaapkamers van de villa hebben een eigen badkamer.
Het guesthouse beschikt op de 1e verdieping over een slaapkamer voor 2 personen, een badkamer en wc, en op de begane grond over een kleine keuken en een woon-eetkamer, waar 2 bedbanken nog voor een 11e en 12e persoon gebruikt kunnen worden. Het guesthouse heeft een eigen terras en kijkt uit op het zwembad.
 

Additioneel (zie verder prijs/bijzonderheden)

Periode: zaterdag tot zaterdag
Minimale periode: 1 week (2 weken in hoogseizoen)
Maximaal aantal personen: 10 a 12
Huisdieren: op aanvraag
 
Schade aan Logies Verblijven: verplichte verzekering bij Europeesche Verzekeringen
    - Dekking schade: vanaf min. Euro 25 tot max. Euro 2500 per verhuurperiode
    - Premie: 1,0% van de huursom
    - Poliskosten: Euro 3,50; Assurantiebelasting: 9,7% over premie + poliskosten
Borg: Euro 2000
Schoonmaak:
    - Eindschoonmaak: Euro 120
    - Extra schoonmaak 2 x 2 per week: inclusief
Bad-, bed- & keukenlinnen:
    - Euro 16 per persoon
Water & elektra: inclusief
Zwembadverwarming:
    - voor- en naseizoen Euro 150 per week
    - in juli en augustus niet verwarmd
Kinderen: 1 Kinderbedje