Aanmelden nieuwsbrief

Villa GRIM-017, Grimaud, - VAR (83)

GRIM-017
Afstand tot kust: 5 km
Afstand tot dorp: Grimaud, 1 km
Afstand tot 2e dorp: Saint Tropez, 11 km
Afstand tot golf: 8 km
Airco: neen
Internet: Wifi (adsl)
Huisdieren: op aanvraag
Luxe: luxe
Minimale verhuur: 1 week
Prijs: €3068 - €4720 p.w.


 
RESERVEREN Voeg toe aan "Mijn Villa's": OK


Luxe vrijstaande villa bij Grimaud (8 personen maximaal) met zwembad

Deze villa, die net iets buiten het schitterende dorpje Grimaud ligt, heeft een uitstekende zonligging zodat U daar optimaal van kunt genieten. Vanaf een van de slaapkamers heeft U een prachtig zicht op de ruïne van een middeleeuws kasteel in Grimaud. De stijlvol ingerichte villa biedt plaats aan 8 personen in 4 slaapkamers, met 3 badkamers.
 

Buiten

Het grootste deel van het terrein van 4500 m2 ligt aan de zonnekant, dus aan de voorzijde en zijkant van de villa. Het grote zwembad van 12 x 5.5 meter is beveiligd met een relatief eenvoudig te verwijderen hekwerk. Dit zwembad ligt iets lager dan de villa. Naast het zwembad, aansluitend op het terras, is de poolhouse met daarin een wasbak, aanrecht en vaste barbecue. Aan de zijkant van de poolhouse is een wc en een buitendouche.
 

Indeling en inrichting

Door de voordeur, in feite aan de achterzijde van de villa, binnengekomen op de begane grond, ziet U allereerst de ruime woonkamer met grote open haard. De woonkamer heeft een 4-tal openslaande deuren naar de tuin en het terras. In de woonkamer vindt U voldoende zitgelegenheid middels een tweetal banken en enkele losse stoelen. Aanwezig is een TV/Satelliet-Kabel, telefoon/fax en Internet/ADSL.
Aansluitend aan de woonkamer is de eetkamer met een ovale eettafel met bijbehorende stoelen. In de rechtervleugel van de villa is de ruime keuken gesitueerd met daarin o.a. een koelkast, keramische kookplaten, oven en magnetron. In de bijkeuken is nog een tweede koelkast. De wasmachine en wasdroger staan in de garage. In de linkervleugel zijn 3 slaapkamers, een aan de achterzijde, een aan de zijkant met eigen terras en een aan de voorzijde met deuren naar het grote terras en de tuin. Ook treft U hier 2 van de 3 badkamers aan, ieder met een douche.
Op de verdieping aangekomen komt u allereerst op de vide met zicht van boven op de woonkamer. Hier vindt U ook de bureauhoek. Verder treft U op deze verdieping de masterbedroom aan met een eigen badkamer met bad. Deze slaapkamer heeft aan de zijkant zicht op de ruïne van Grimaud en aan de voorzijde, vanaf het grote zonneterras, zicht op de verre omgeving.
 

Additioneel (zie verder prijs/ bijzonderheden)

Periode: zaterdag tot zaterdag
Minimale periode: 1 week (2 weken in hoogseizoen)
Maximaal aantal personen: 8 (inclusief kinderen en baby's)
Huisdieren: nee
 
Schade aan Logies Verblijven: verplichte verzekering bij Europeesche Verzekeringen
    - Dekking schade: vanaf min. Euro 25 tot max. Euro 2500 per verhuurperiode
    - Premie: 1,0% van de huursom
    - Poliskosten: Euro 3,50; Assurantiebelasting: 9,7% over premie + poliskosten
Borg: Euro 1,500
Schoonmaak:
   - Eindschoonmaak: Euro 250
   - Extra schoonmaak: inclusief 2 uur wekelijks (behalve laatste week) ; op  aanvraag extra tussentijdse schoonmaak meer dan de 2 uur : Euro 15 per uur
     betalen
Bad-, bed- & keukenlinnen:
    - inclusief
Water: inclusief
Gas en elektra: naar verbruik berekend (ter plekke betalen)
Kinderen: 1 Kinderbedje, 1 kinderstoel