Aanmelden nieuwsbrief

Villa LONMAU-010, La Londe les Maures, - VAR (83)

LONMAU-010
Afstand tot kust: 7 km
Afstand tot dorp: La Londe les Maures, 5 km
Afstand tot 2e dorp: Le Lavandou, 14 km
Afstand tot golf: 1 km
Airco:
Internet: Wifi
Huisdieren: neen
Luxe: zeer luxe
Minimale verhuur: 1 week
Prijs: €2000 - €4600 p.w.


 
RESERVEREN Voeg toe aan "Mijn Villa's": OK


Zeer luxe vrijstaande villa bij La Londe des Maures (8 personen) met zwembad

Deze villa ligt in de eerste heuvels, gezien vanaf de kust, van Le Massif des Maures. Daarom biedt het een weids zeezicht op de Middellandse Zee. In 2007 gebouwd in een luxe villawijk vlakbij de golfcourse van Valcros en op slechts enkele kilometers van de kust. Een ideale locatie dus.

Buiten

De villa is gebouwd op een eigen terrein van zo'n 2000 meter en is afgesloten met een entreepoort. De villa voorzien van airco is zondig in de breedte gebouwd dat men vrijwel vanaf elk vertrek in de villa zicht heeft op de verderop gelegen Middellandse Zee. Voor de villa ligt het grote te verwarmen zwembad dat afgesloten kan worden met een hardcover roldeck. Rondom het zwembad is een hardhouten terras met een overdekte lounge zithoek, waaromheen weer een groot grasveld ligt. Ook vanaf deze plekken heeft u natuurlijk zicht op zee en vanaf sommige plekken ook op de golfbaan.
De linker- en rechtervleugel zijn voorzien van overdekte terrassen. Op een van deze terrassen is een vaste barbecue.
Op het terrein is ook nog een separaat bijgebouw, dat alleen gebruikt wordt voor opslag door de eigenaar.
 

Indeling en inrichting

De linkervleugel van de begane grond villa biedt plaats aan de twee slaapkamers op de begane grond met gedeelde badkamer. de slaapkamers beschikken over een overdekt terras aan de tuinkant. Het middengedeelte van de villa wordt ingenomen door de grote living met grote flatscreen-tv met Nederlandse zenders, terwijl de rechtervleugel plek biedt aan de luxe ingerichte keuken met o.a. een Amerikaans ijskast, oven en magnetron.
Op de verdieping treft u de master-bedroom aan die overloopt in een luxe en-suite badkamer. Deze slaapkamer heeft een groot balkon met alweer dat prachtige vergezicht. Op de verdieping is ook de 4e slaapkamer.
 

Additioneel (zie verder prijs/bijzonderheden)

Periode: zaterdag tot zaterdag
Minimale periode: 1 week
Maximaal aantal personen: 8
Huisdieren: nee
 
Schade aan Logies Verblijven: verplichte verzekering bij Europeesche Verzekeringen
    - Dekking schade: vanaf min. Euro 25 tot max. Euro 2500 per verhuurperiode
    - Premie: 1,0% van de huursom
    - Poliskosten: Euro 3,50; Assurantiebelasting: 9,7% over premie + poliskosten
Borg: Euro 1500
Schoonmaak:
    - Eindschoonmaak: Euro 200 (ter plekke betalen)
    - Extra schoonmaak (elke week behalve laatste): Euro 100 (max. 5 pers) of
      Euro 130 meer dan 5 pers) (ter plekke betalen)
Bad-, bed- & keukenlinnen:
    - Euro 25 per persoon per week (ter plekke betalen)
Water & elektra: inclusief
Zwembadverwarming: Euro 200 per week
Kinderen: 1 kinderbedje & 1 kinderstoel
 
Afhaalservice vliegveld Toulon/Hyeres mogelijk evenals thuiskok