Aanmelden nieuwsbrief

Villa RAMATU-516, Ramatuelle, - VAR (83)

RAMATU-516
Afstand tot kust: loopafstand
Afstand tot dorp: Ramatuelle, 4 km
Afstand tot 2e dorp: Saint Tropez, 5 km
Afstand tot golf: 10 km
Airco: slaapkamers
Internet: Wifi
Huisdieren: neen
Luxe: zeer luxe
Minimale verhuur: 1 week
Prijs: €19000 - €19000 p.w.


 
RESERVEREN Voeg toe aan "Mijn Villa's": OK


Zeer luxe vrijstaande villa bij Ramatuelle / Pampelonne (12 personen) met zwembad

Een prachtige villa op een uitstekende locatie, namelijk vlakbij de stranden van Pampelonne, met bijvoorbeeld Club 55 op 600 meter afstand en Nikki Beach op 900 meter.

Buiten

De vila is omgeven door een (sub-)tropische tuin. Het grote zwembad ligt aan de zuid/zuid-west kant van de villa, haaks op de lange zijde van de villa. Aan deze lange zijde ligt ook het grote overdekte terras met ruim voldoende ruimte voor zowel een zithoek als een grote eettafel. Ook op de begane grond is een groot terras dat aansluit op de living. Hiervandaan is er een klein zeezicht. Daarnaast is er in een hoek van de tuin een separaat met riet overdekt terras. Andere terrassen vindt u o.a. voor slaapkamers 5 en 6 op de benedenverdieping.  En op de bovenverdieping is er dan nog een groot terras bij de master-bedroom. Hiervandaan is een groter zeezicht, richting Club 55.
 

Indeling en inrichting

Na binnenkomst van de villa op de begane grond ziet u vanuit de hal allereerst de grote eetkamer met open haard. Hiervandaan is er een directe toegang tot het overdekte terras dat voor het zwembad ligt. Doorlopend vanuit de eetkamer komt u in de zeer ruime living met verschillende zitgelegenheden. Aansluitend aan de living is een groot terras. Natuurlijk is ook de keuken op deze woonlaag. Enkele treden hoger zijn slaapkamer 1 en 2, ieder met een eigen badkamer.
Op de 1e verdieping zijn slaapkamers 3 en 4, ook weer ieder met een eigen badkamer, een met bad, de ander met douche. Daarnaast heeft slaapkamer 3 een groot terras met zeezicht.
Op de benedenverdieping, 1 niveau lager dan de begane grond, zijn slaapkamers 5 en 6, ieder met een eigen badkamer met douche. Deze beide slaapkamers bereikt u buitenom. Deze slaapkamers zijn bijvoorbeeld uitstekend te gebruiken voor meereizend personeel.
 

Additioneel (zie verder prijs/bijzonderheden)

Periode: zaterdag tot zaterdag
Minimale periode 1 week (2 weken in hoogseizoen)
Maximaal aantal personen: 10
Huisdieren: ...
 
Schade aan Logies Verblijven: verplichte verzekering bij Europeesche Verzekeringen
    - Dekking schade: vanaf min. Euro 25 tot max. Euro 2500 per verhuurperiode
    - Premie: 1,0% van de huursom
    - Poliskosten: Euro 3,50; Assurantiebelasting: 9,7% over premie + poliskosten
Borg: Euro ...
Schoonmaak:
    - Eindschoonmaak: Euro ...
    - Extra schoonmaak: Euro ...
Bad-, bed- & keukenlinnen:
    - Euro ...
Water & elektra: Euro ...